💎 Sepet Tutarı 500 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz 💎
👑 İndirimden Yararlanmak İçin #Kupon20 Kodunu Kullanın 👑
✨ Yeni Sezonun Tüm Trend Ürünlerini Sitemizde Bulabilirsiniz ✨
💝 Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın 😋
💧Havuzla İlgili Sorularınızı Cevaplıyoruz. 🖋 05496511848
  • 05496511848

BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

Prensiplerle yola çıkan trakpool, oluşturduğu dinamiklerinin farkına vararak "sürekli kaliteli hizmet"i hedef belirlemiştir.
Kurumlara ve bireylere yönelik sunulan katma değerli fiber ürünler, çelik konstrüksiyon ve özel üretim konularında Türkiye'nin uzmanlaşmış firma ürünlerinin satışı ve kurulumunu yapmaktayız.. Yüzme havuz sektöründe 
25 yıldır ÜREN HAVUZ olarak Hayalinize İlham veren ürünleriyle Tasarımlarımızla gerçeğe dönüştürme sürecini keyifli bir deneyim haline getirmek için sizlerleyiz. Tarzınıza uyan ve mülkünüze sorunsuz bir şekilde entegre olan nefes kesici bir sonuç elde etmenizi sağlıyoruz.
25 yıllık deneyim ve tecrübemizle sahip olduğumuz gücle..
Hızlı, pratik, sağlam, güvenli...
Sızdırma ve tadilat derdi olmayan, Antibakteriyel ve hijyenik, Yosun tutmayan ve Fiber yüzme havuzlarının monoblok prefabrik yapısı ve tüm havuz ekipmanlarının fabrika ortamında montajlı şekilde uygulanması hızlı ve kolay kurulum imkanı sağlaması, Kimyevi maddelere, ısı şoklarına, her türlü hava koşulalları ve ultraviyole ışınlarına dayanıklı olan FİBERGLASS yüzme havuzlarının yanında Havuz kapama sistemleriyle ve havuz ekipmanları Havuız Kimyasalları satışını yılların tecrübesinin oluşturduğu çalışma ahlakımızla e-ticaret sitemizde  hizmet vermekten mutluluk duyacağız.