💎 Sepet Tutarı 500 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz 💎
👑 İndirimden Yararlanmak İçin #Kupon20 Kodunu Kullanın 👑
✨ Yeni Sezonun Tüm Trend Ürünlerini Sitemizde Bulabilirsiniz ✨
💝 Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın 😋
💧Havuzla İlgili Sorularınızı Cevaplıyoruz. 🖋 05496511848
  • 05496511848

Havuzlar için Temizlik Ekipmanları

Havuzlar için Temizlik Ekipmanları

Havuzlar için Temizlik Ekipmanları

Üstün havuz bakımı, profesyonel havuz temizleme ekipmanlarıyla başlar. Temizlik malzemeleri, duvarlardaki yosunları ve renk bozulmalarını, sudaki kalıntıları gidermek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.
1. Havuz Temizleme Fırçaları 
Fırçalar çeşitli malzeme, şekil ve boyutlarda mevcuttur; bu nedenle iş için doğru fırçaya sahip olduğunuzdan emin olun. Paslanmaz çelik veya kıl malzemelerinin bir kombinasyonunun yanı sıra naylon kıllardan veya poli kıllardan yapılmış fırçalar da mevcuttur. Havuza zarar vermemek için doğru yüzey malzemesine uygun fırçayı kullanın. Daha uzun erişim elde etmek için teleskopik direkli havuz temizleme fırçalarını ve köşe çalışmaları veya dar alanlar için daha küçük fırçaları düşünün.
2. Havuz Sıyırıcıları ve Çöp Sepetleri
Havuz sıyırıcıları havuzun sirkülasyonunda ve filtrelenmesinde çok önemli bir rol oynar. Yerleşik süzgeçler ve sepetler yüzey suyundaki kalıntıları yakalar ve havuzun pompasına ve filtresine gönderir. Havuz tasarımınız için doğru skimmer'ı seçin.
3. Elektrikli Süpürgeler/Otomatik Havuz Temizleyicileri
Profesyonel havuz süpürgeleri, sudaki kalıntıları ve havuzun dibindeki tortuları emerek güçlü havuz temizleme araçları olarak işlev görür.
  • Robotik temizleyiciler, hareket etmek ve emmek için yerleşik bir motor kullanarak suyu filtreler. Robotik havuz temizleyicileri en pahalı seçenek olmasına rağmen yüzme havuzu pompası ve filtresinin ömrünü uzatır.
  • Basınçlı temizleyiciler, takviye pompasından dönen suyu kullanarak döküntüleri bir torbada toplarken, emmeli temizleyiciler, skimmer veya emme hattına bağlanarak havuzun ana pompasını ve filtresini kullanır.
4. Yüzme Havuzu Yaprak Tırmıkları
Yaprak tırmıkları, yaprakları ve döküntüleri sudan çıkarmak için başka bir önemli araçtır. Bu yaprak tırmıklar, havuzun tüm derinliklerine ulaşmalarını sağlayan teleskopik bir direğe bağlı bir havuz ağına sahiptir. Yaygın kullanımlarına rağmen profesyonel havuz teknisyenleri bunları nasıl etkili bir şekilde kullanacaklarını biliyorlar.